De DJI Mavic 3 aankondiging komt steeds dichterbij. Onlangs verschenen de eerste specificaties en beelden online. Die beloven geen revolutie, maar wel een logische upgrade met veel verbeteringen - waaronder 5.2.k video en een flink verbeterde vliegtijd.

DJI Mavic 3

De DJI Mavic 3 gaat 920 gram wegen en heeft zowel een telefoto als groothoek-camera. Keuze tussen Zoom of Pro-modellen behoort dus tot het verleden. Hij kan 5,2K-video en 20MP-foto's maken en heeft een vliegtijd van maar liefst 46 minuten. DJI-leaker Jasper Ellens van 27 leaks bemachtigde foto's van de vermeende handleiding van de Mavic 3 die dit bevestigen.

Camera specs

Details over de verschillende camera's druppelen ook binnen. De telefoto camera krijgt een 15-graden gezichtsveld, f/4.4 diafragma en scherpstelling vanaf 3m. De groothoek camera krijgt een 84-graden beeldhoek, f/2.8 diafragma - f/11 diafragma, en scherpstelling vanaf 1m.

Beelden en specs van DJI Mavic 3 verschenen

Features

Volgens de documenten zal de Mavic 3 beschikken over de volledige reeks DJI-eigen functies, waaronder obstakelvermijding en intelligente vluchtmodus. Andere functies zijn HyperLapse, ActiveTrack, QuickShot, Panorama en Advanced Pilot Assistance voor beginnende piloten.

Vliegtijd

De DJI Mavic 3 krijg een flinke boost op het gebied van vliegtijd. De drone kan maar liefst 46 minuten vliegen. Dit is wel gebaseerd op optimale omstandigheden, zoals weinig tot geen wind. Hij weegt 920 gram.

DJI Mavic 3 Smart Controller

Naast de Mavic 3 Pro plant DJI ook een nieuwe Smart Controller V2. Je kunt hier een breed scala aan upgrades verwachten, waaronder de nieuwste versie van DJI's OcuSync video transmissie technologie. Het ingebouwde scherm heeft een resolutie van 1920×1080 pixels met een helderheid van 1000 nit.

Twee versies

Interne documenten bevestigen dat er twee Mavic 3 modellen zullen zijn: een standaard Mavic 3 en een "Cine" model. Het standaardmodel zal verkocht worden voor $1599. Het Cine-model heeft een interne SSD en een high-speed datakabel voor het snel downloaden van gegevens en bronnen spreken over een prijs van $2500.

Fly More Combo

Zoals gebruikelijk bij DJI staat er ook een Fly More Combo gepland van het eerste model. Deze komt met extra accessoires waaronder extra propellers, 3 batterijen, een draagtas, en meer. Deze uitvoering zal qua prijs tussen het 'kale' eerste model en het "Cine" model inzitten.

Bron: 27 Leaks

3 Reacties

  1. Diabetic Drugs for sale,bodybuilding steroids I would like to suggest you to buy meds from easychemspills.com website. They are best the online leading drug store in USA. They sell generic medicines at very economical prices.They are Best Online Drug Store in USA and also a reputed online distributor of medications and generic drugs. We deliverd locally and worldwide our delivery is 100% you can buy pills online such as Buy Trajenta 5 mg Tablet https://easychemspills.com/product/buy-trajenta-5-mg-tablet/ Buy Hcqs 200mg Tablet 15’S https://easychemspills.com/product/buy-hcqs-200mg-tablet-15s/ Buy Glucobay 50mg Tablet https://easychemspills.com/product/buy-glucobay-50mg-tablet/ buy GLYPRIDE 2MG TABLET https://easychemspills.com/product/buy-glypride-2mg-tablet/ Buy Bigomet 250Mg Tablet https://easychemspills.com/product/buy-bigomet-250mg-tablet/ 10 Bottles Testo-Max (Sustanon) Capsules https://easychemspills.com/product/10-bottles-testo-max-sustanon-capsules/ buy 40mcg Clenbuterol HCL Tablets https://easychemspills.com/product/buy-40mcg-clenbuterol-hcl-tablets/ buy Alpha Meta (50 BV/ 100PV) 350 Gram Original https://easychemspills.com/product/buy-alpha-meta-50-bv-100pv-350-gram-original/ Trenorol (Trenbolone) Capsules – Original https://easychemspills.com/product/buy-trenorol-trenbolone-capsules/ Buy Oxicodone 30mg Online https://easychemspills.com/product/buy-roxicodone-30mg-online/ Buy Zofran 8mg Online https://easychemspills.com/product/buy-zofran-8mg-online/ EMAIL....mege6782@gmail.com Whatsapp.....+1313 451 0394

  2. Buy Hallucinogens Drugs I would like to suggest you to buy meds from easychemspills.com website. They are best the online leading drug store in USA. They sell generic medicines at very economical prices.They are Best Online Drug Store in USA and also a reputed online distributor of medications and generic drugs. We deliverd locally and worldwide our delivery is 100% you can Buy Hallucinogens Drugs such as 100 Pills Green Minion XTC MDMA 200+mg https://easychemspills.com/product/100-pills-green-minion-xtc-mdma-200mg/ 1P-LSD (100µg) 100 Blotters https://easychemspills.com/product/1p-lsd-100%c2%b5g-100-blotters/ Buy Uncut Black Tar Heroin 99.8% Pure https://easychemspills.com/product/buy-uncut-black-tar-heroin-99-8-pure/ buy 250UG LSD BLOTTERS https://easychemspills.com/product/buy-250ug-lsd-blotters/ Buy 10ml Ketamine (KETALAR) Online https://easychemspills.com/product/buy-10ml-ketamine-ketalar-online/ buy UPS ECSTASY pills ONLINE https://easychemspills.com/product/buy-ups-ecstasy-pills-online/ EMAIL....mege6782@gmail.com Whatsapp.....+1313 451 0394

  3. Buy Research chemical I would like to suggest you to buy meds from easychemspills.com website. The is an online leading drug store in USA. They sell generic medicines at very economical prices.The easychemspills.com is considered the Best Online Drug Store in USA and also a reputed online distributor of medications and generic drugs. We deliverd locally and worldwide our delivery is 100% you can Buy Research chemical sudh as Buy Flakka (A-PVP) Online https://easychemspills.com/product/buy-flakka-a-pvp-online/ Buy JWH-018 Online https://easychemspills.com/product/buy-jwh-018-online/ Buy Ayurvedic Urea Online https://easychemspills.com/product/buy-ayurvedic-urea-online/ Buy Methamphetamine Online https://easychemspills.com/product/buy-methamphetamine-online/ Order Clonazepam Powder Online https://easychemspills.com/product/order-clonazepam-powder-onlinebuy-clonazepam-powder-online/ Buy Alprazolam Powder Online, https://easychemspills.com/product/buy-alprazolam-powder-online/ Buy Fentanyl Powder Online https://easychemspills.com/product/buy-fentanyl-powder-online/  Buy AM-1248 Powder Online https://easychemspills.com/product/buy-am-1248-powder-online/ Buy Amphetamine Powder Online https://easychemspills.com/product/buy-amphetamine-powder-online/ Buy Bromadol HCl Online https://easychemspills.com/product/buy-bromadol-hcl-online-2/ Email :mege6782@gmail.com Telegram……..tonymax1 // wickr…..safestore1 // whatsapp….+19253866102

Plaats een reactie