
Bekijk deze opnames gemaakt met een drone van de SR 99 tunnel in de omgeving van Seattle in de Amerikaanse staat Washington.
Het SR 99 Alaskan Way Viaduct wordt vervangen door een ongeveer 3 kilometer lange tunnel onder het centrum van Seattle. Door het vervangen van het viaduct met een tunnel kan de snelweg tijdens een groot deel van de bouw open blijven, zodat de negatieve effecten voor het verkeer geminimaliseerd worden.

Het Washington State Department of Transportation vloog een camera-drone door de SR 99 tunnel om partners de voortgang van het bouwproject te kunnen laten zien.
Om te zorgen dat de bemanning niet gestoord werd, vloog de drone tussen de verschillende ploegendiensten.

Op DRONES.nl vind je een enorme collectie met dronevideo’s in categorieën zoals Luchtfotografie, FPV racing, Drones, en Crashes.
Alle video’s waarvan een locatie bekend is kun je ook bekijken op de interactieve landkaart. Via deze handige kaartweergave kun je per locatie nieuws, video’s en bedrijven bekijken.
Heb je zelf een video gemaakt? Voeg je video toe aan de video-sectie van DRONES.nl.
Zoek je ultieme drone via onze handige dronezoeker. Gebruik de vergelijkfunctie om drones onderling te vergelijken op basis van technische specificaties.
[message]