
Tijdens een demonstratie van het nieuwste model DJI Phantom 3 vertelt Michael Perry, Global PR Manager van DJI, zijn visie over een toekomst met drones.
Het gezicht van de bekendste drone fabrikant ter wereld geeft zijn mening over de populaire industrie van onbemande luchtvaartuigen. In het interview laat hij ook doorschemeren dat hij bezorging per drone nog niet ziet gebeuren in de komende tien jaar.
dji-michael-perry-global-pr-manager-dronesOp DRONES.nl vind je een enorme collectie met dronevideo’s in categorieën zoals Luchtfotografie, FPV racing, Drones, en Crashes.
Alle video’s waarvan een locatie bekend is kun je ook bekijken op de interactieve landkaart. Via deze handige kaartweergave kun je per locatie nieuws, video’s en bedrijven bekijken.
Heb je zelf een video gemaakt? Voeg je video toe aan de video-sectie van DRONES.nl.
Zoek je ultieme drone via onze handige dronezoeker. Gebruik de vergelijkfunctie om drones onderling te vergelijken op basis van technische specificaties.
[message]